Професор Мирослав Волощук виступив на міжнародній конференції у Варшаві (Республіка Польща)

Професор кафедри всесвітньої історії факультету історії, політології і міжнародних відносин, директор Центру медієвістичних студій Мирослав Волощук із виступом на тему “Руські бранці польських Пястів ХІ – XIV століть” днями взяв участь у міжнародній науковій конференції “The World of the Slavs: Forgotten Meeting Place of Different Cultures” у Варшаві (Республіка Польща). Захід був присвячений пам’яті  професора Анджея Поппе (1926-2019).

Головними організаторами конференції виступили Інститут історії Польської Академії наук (Варшава, Польща), Студії Східної Європи Варшавського університету та Оксфордський центр візантиністичних студій (Велика Британія).

Конференцію відвідали учасники із 19-ти країн світу, зокрема,  Польщі, Угорщини, Росії, Словаччини, Великої Британії, Канади, США, Литви, Білорусі, Фінляндії тощо. Від України прибули учасники із Києва, Львова та Івано-Франківська.

Учасники конференції вшанували пам’ять професора А. Поппе та вирішили такий захід проводити традиційно з метою актуалізації досліджень з історії середньовічної Русі, розширення міжнародних зв’язків та поглиблення історичних відомостей про  історичне минуле країн Східної Європи на заході. Публікація матеріалів цьогорічної конференції передбачається у під грифом Оксфордського центру візантиністичних студій до кінця 2021 року.