Всеукраїнський методологічний семінар з питань безпеки

5 березня в офісі Проєктно-освітнього центру АГЕНТИ ЗМІН нашого університету відбувся всеукраїнський методологічний семінар «Безпекова парадигма в сучасному світі». Модератором заходу виступив ректор університету, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда.

У роботі семінару взяли участь доктор історичних наук, завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка, професор Володимир Манжола, кандидат політичних наук, доцент Віктор Константинов, доктори політичних наук, професори Сергій Галака та Григорій Перепелиця, викладачі та аспіранти кафедри міжнародних відносин і кафедри політичних інститутів і процесів Прикарпатського університету. Завдяки платформі Cisco WebEx Meetingsсу до дискусії мали можливість приєднатися колеги-міжнародники, молоді науковці та студенти з інших університетів України.

Учасники семінару обговорили цікаві та важливі безпекові питання, які нині є у полі зору багатьох держав та політичних сил.