Майже дві тисячі наших науковців за період карантину отримали престижні сертифікати від Coursera!

Від початку карантину науковці університету закликали усіх охочих долучатися до різних форм дистанційного навчання.

Прикарпатський університет пишається тими, хто використав цей час із користю для себе!

Отже впродовж останніх 4 місяців працівники та студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника мали можливість підвищити свою професійну та педагогічну майстерність завдяки платформі Coursera for Campus.

Ректорат університету посприяв отриманню можливості для працівників і студентів різних спеціальностей безкоштовного доступу до курсів платформи Coursera.

Впродовж цього періоду 1737 працівників і студентів різних спеціальностей змогли пройти курси і отримати сертифікати на платформі Coursera for Campus.

Відрадно, що 182 працівники і студенти пройшли по 2 курси, 69 слухачів – по 3 курси і 161 учасник прослухав 4 і більше курсів!

Вітаємо активних і прогресивних науковців та бажаємо ще багато цікавих курсів!

Нагадаємо, платформа Coursera for Campus співпрацює з провідними університетами з різних країн світу та пропонує провідні курси в галузях: інженерія, гуманітарні науки, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші.