Викладачі університету взяли участь в міжнародному онлайн-семінарі

Представники Науково-дослідного центру когнітивної психології та психотерапії Наукового парку нашого університету   – кандидати психологічних наук Надія Когутяк, Юрій Сидорик, Володимир Мицько та Ірина Григорук – днями взяли участь в міжнародному онлайн-семінарі «Project ECHO Immersion».

Учасниками заходу стало більше 100 осіб з різних країн світу – України, Індії, Бразилії, Китаю, США, Канади, Великобританії. Варто зазначити, що Прикарпатський національний університет став єдиним закладом вищої освіти, який представляв Україну на вищевказаному всесвітньо відомому проєкті.

У рамках програми міжнародного онлайн-семінару наші викладачі виступили з доповіддю щодо концепції майбутньої програми Проєкту ECHO ™ в Прикарпатському університеті.

Онлайн-семінар був спрямований, зокрема, на ознайомлення з місією проекту ECHO, 4-компонентною моделлю ECHO ™ та став важливим етапом у творенні нових можливостей міжконтинентальної професійної комунікації.