Міжнародний науковий центр “Обсерваторія” співпрацюватиме також із творчими людьми

Заходом під назвою “Недосяжна нація”, який відбувся 24 серпня, започатковано артпроєкт “ТЕАТРАЛЬНІ ПОПІВАННЯ НА ОБСЕРВАТОРІЇ”.

25 серпня на горі Піп Іван (Попіван) ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Ростислав Держипільський підписали договір про співпрацю.

Тож відреставровану обсерваторію буде використано не тільки для астрономічних та метеорологічних спостережень, студентських практик екологів та біологів. Беручи до уваги факт, що будівля знаходиться на одній з найвищих та найкрасивіших вершин Чорногірського гірського масиву Українських Карпат, об’єкт матиме широке комплексне використання. Зокрема, віднині тут будуть раді і співпраці з творчими людьми. Про враження організаторів про подію та їх подальші плани читайте на сайті Міжнародного наукового центру “Обсерваторія” БІЛИЙ СЛОН.