Університетська родина збільшилась на дві тисячі студентів!

З початком навчального року в університеті відбувся традиційний захід – Посвята першокурсників у студенти. За умов сьогодення урочиста Академія проходила онлайн. Окрім першокурсників та їх батьків до заходу приєдналися голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів, голова Івано-Франківської обласної ради, випускник Прикарпатського університету Олександр Сич, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Владика Володимир Війтишин,    Митрополит Івано-Франківський і Галицький, архієрей ПЦУ Владика Іоасаф, випускники та працівники університету. 

Онлайн-урочистості розпочав вітальним словом ректор університету, професор Ігор Цепенда.

«Щиро вітаю усіх з початком нового навчального року. Цей рік для всіх нас є незвичним, оскільки проходить онлайн. Переконаний, що ми разом подолаємо ці труднощі і зовсім скоро матимемо чудову нагоду зустрітися у стінах рідного університету та потиснути одне одному руки. Тож, дорогі наші першокурсники, з початком нового етапу у Вашому житті і нехай він буде для кожного з Вас успішним!» – звернувся до першокурсників ректор.

Свої благословення усій університетській родині уділили Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Владика Володимир Війтишин та Митрополит Івано-Франківський і Галицький, архієрей ПЦУ Владика Іоасаф. Вони побажали  ректорату, викладачам, студентам та працівникам плідної праці  на благо розвитку університету.

У ході онлайн-урочистостей всі учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять студента університету, Героя Небесної Сотні, Героя України Романа Гурика, котрий загинув в 2014 році під час протистояння на Євромайдані. Студенти поклали квіти до Обеліску, присвяченому студентам і викладачам, які загинули у боротьбі за незалежність України. 

З нагоди свята зі словами привітання до студентів-першокурсників звернулися голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів, голова Івано-Франківської обласної ради, випускник Прикарпатського університету Олександр Сич, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Вони побажали молодим людям натхнення у навчанні, творчого оптимізму, нових звершень та впевненості у власних силах.

Особливим моментом онлайн-урочистостей стало виголошення першокурсниками Присяги, яке завершилося виконанням студентського гімну “Gaudeamus”. Варто зазначити, що цьогоріч лави Прикарпатського національного університету поповнили  більше двох тисяч вступників. 

З цим особливим моментом у житті наших першокурсників привітали найуспішніші випускники Прикарпатського університету. Зокрема, радник Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іван Нагорняк, топ-менеджер «Укрзалізниці» Дмитро Романюк, переможниця конкурсу Global Teacher Prize в Україні у номінації «Вибір серцем» Тетяна Лінійчук.

Учасники онлайн-урочистостей також мали нагоду переглянути відео презентації про діяльність університету.

Урочиста Академія, присвячена посвяті першокурсників у студенти, супроводжувалася концертною програмою за участі творчих колективів та випускників Навчально-наукового інституту мистецтв нашого університету.  

Завершився святковий онлайн-захід музичним твором “Боже Великий Єдиний” у  виконанні камерного хору “Воскресіння”.

Детальніше можна переглянути як проходили онлайн-урочистості тут:

https://www.facebook.com/PNUVS/videos/326978295302428

  • Онлайн Посвята першокурсників