Проректорка університету отримала найвищу педагогічну відзнаку області

У номінації «Науковий та науково-педагогічний працівник» лауреаткою премії імені Мирослава Стельмаховича стала професорка, проректорка з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету Галина Михайлишин.

Комісія з призначення обласної педагогічної премії визначила цьогорічних лауреатів у номінаціях “Керівник навчального закладу”, «Педагогічний працівник» та “Науковий та науково-педагогічний працівник”.

З офіційним документом можна ознайомитися тут: https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/11/566_2020.pdf

Зазначимо, що Премія Мирослава Стельмаховича на Прикарпатті призначається щорічно, починаючи з 2002 року, і є найвищою в області відзнакою за вагомий внесок у педагогічну науку, розвиток загальної і професійної освіти, впровадження нових передових технологій у навчання та виховання учнів і студентів, досягнення високих результатів у педагогічній праці.

Вітаємо Галину Михайлишин та бажаємо подальших успіхів!