Студент Івано-Франківського коледжу Едуард Трофименко став чемпіоном міжнародного турніру з боксу «Golden Gloves 2020»

З 26-го по 29-те листопада в м.Сомбор (Республіка Сербія) відбувся один із найстаріших у світі боксерських турнірів «Golden Gloves 2020»(«Золоті рукавички»).

Як повідомляє Федерація боксу України змагання відбувалися вже 63-й рік поспіль. Цьогоріч у них взяло участь 52 боксери з 13-ти країн.

У складі збірної України виступив, зокрема, і студент 4 курсу Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського університету Едуард Трофименко. Наш чемпіон у фінальному поєдинку у ваговій категорії 57 кг  впевнено здолав суперника 4:1 і виборов золоту медаль турніру.

Едуард Трофименко є вихованцем Івано-Франківської ОДЮСШ. Його тренери-наставники – Віктор Поляков, професійний український боксер, учасник Олімпійських ігор 2004, володар титулу інтернаціонального чемпіона WBA, випускник факультету фізичного виховання і спорту ПНУ та Мирослав Карабін, тренер з боксу, заслужений тренер України, голова Івано-Франківського відділення НОК України.