Прес-конференція за результатами реалізації проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

10 лютого о 12:00 год. на кафедрі журналістики Факультету філології Прикарпатського національного університету (гуманітарний корпус університету, 4-ий поверх, ауд.407) відбудеться прес-конференція за результатами реалізації проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», до якого залучені викладачі та студенти кафедри журналістики.

Зазначимо, що проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії  у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.