Проєкт Collegium Carpathicum: відкрита онлайн-лекція “Карпатська міфологія: інтермедіальна реалізація у настільних іграх”

Ми раді запросити Вас взяти участь у відкритій лекції кандидат філологічних наук, доцент кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства ПНУ Данила Реги у рамках проекту Collegium Carpathicum за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду Ви можете безкоштовно приєднатися до лекції за посиланням на Google Meet 12 лютого о 14:00 за посиланням meet.google.com/ybj-hnkc-qhq

Тема лекції: “Карпатська міфологія: інтермедіальна реалізація у настільних іграх.” COLLEGIUM CARPATHICUM був заснований за ініціативи Студіуму східноєвропейських досліджень Варшавського університету.

До консорціуму входять 7 університетів-партнерів: – Студіум східноєвропейських досліджень Варшавського університету (Варшава, Республіка Польща), – Оставський університет (Острава, Чехія), – Вища державна східноєвропейська школа (Перемишль, Республіка Польща), – Католицький університет Петера Пазманя (Будапешт, Угорщина), – Пряшівський університет (Пряшів, Словаччина), – Університет Стефана чел Маре (Сучава, Румунія), – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ, Проект міжнародної співпраці між університетами Collegium Carpathicum стартував у вересні 2017 року в рамках XXVII Економічного форуму у Криниці.

Символічною штаб-квартирою Collegium Carpathicum стала Обсерваторія на г. Піп Іван, яка належить Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника.

Аа