Студентка університету Тетяна Харащук здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Студентка II курсу спеціальності “Фізична культура і спорт” факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського університету Тетяна Харащук здобула золоту медаль на Європейському Чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів (Balkan U20 indoor Championships 2021). Змагання відбулися вчора, 13 лютого, в м.Софія (Болгарія).

Наша студентка-спортсменка показала найкращий результат (54,82 с) у дистанції на 400 метрів і посіла перше місце на п’єдесталі європейського чемпіонату.

Нагадаємо, що Тетяна Харащук, студентка II курсу факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського університету, вихованка Коломийської КДЮСШ нещодавно перемогла на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів. Наша спортсменка завоювала перше місце в бігу на 400 м та виборола право брати участь у Чемпіонаті Європи в Болгарії.

Вітаємо нашу студентку-спортсменку та її тренера з черговим високим спортивним досягненням та бажаємо подальших перемог!