Визначилися переможці II олімпіади з правознавства

У Навчально-науковому Юридичному інституті Прикарпатського національного університету відбулася II олімпіада для школярів з метою популяризації правової освіти і ранньої профорієнтації молоді. Захід проходив у режимі онлайн. У олімпіаді взяли участь близько двох сотень учнів-старшокласників, котрі представляли 41 навчальний заклад області. Завдання з правознавства складалися з 50-ти тестів.  На їх виконання і надсилання роботи учасникам було відведено 35 хвилин.

Оцінювали олімпіадні завдання учасників поважне журі. Голова журі — доктор юридичних наук, професор кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Віталій Книш; члени журі: доцент кафедри теорії держави і права, кандидат юридичних наук Володимир Андірюк, доцентка кафедри кримінального права, кандидатка юридичних наук Вікторія Шпіляревич, доцентка кафедри трудового, екологічного і аграрного права, кандидатка юридичних наук Наталія Кохан, доцентка кафедри цивільного права права, кандидатка юридичних наук Наталія Стефанишин.

Організатором і координатором проведення олімпіади виступила старша викладачка кафедри судочинства Леся Кульчак.

Нагородження переможців заплановане на  11 березня.

Результати ІІ онлайн-олімпіади можна переглянути за покликанням: https://law.pnu.edu.ua/