Студент Андрій Джелеп став срібним призером Київського Міжнародного турніру з трьох видів боротьби

26-28 лютого в столичному палаці спорту проходив XXIV Київський Міжнародний турнір з трьох видів боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам. Цього року у турнірі взяли участь 250 борців із 35 країн світу.

Серед учасників міжнародного турніру – наші студенти-вихованці Академії вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина.

За результатами поєдинків срібним призером у ваговій категорії 61 кг став наш студент-спортсмен Андрій Джелеп.

Варто зазначити, що Київський Міжнародний турнір з трьох видів боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам є стартовим майданчиком до відбору на Олімпійські ігри.