Інтерактивний проєкт студенток-хіміків став призером всеукраїнського конкурсу

Студентка І курсу (ОР магістр) спеціальності “Середня освіта (природничі науки)” Тетяна Костюк та студентка ІІІ курсу спеціальності “Середня освіта (хімія)” Іванна Гладкоскок факультету природничих наук Прикарпатського університету стали призерками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

На конкурсі майбутні хіміки представили спільну наукову роботу «Використання технології доповненої реальності під час вивчення курсу «радіохімія та радіоекологія» майбутніми вчителями хімії». За результатами онлайн-захисту їх робота визнана конкурсним журі однією із найкращих. Авторки нагороджені Дипломом ІІ ступеня.

Науковий керівник – доцентка кафедри хімії середовища та хімічної освіти факультету природничих наук, кандидатка хімічних наук Лілія Мідак. 

Варто зазначити, що студентки-хіміки в результаті своєї наукової роботи розробили безкоштовний мобільний додаток LiCo.Radiochemistry для вивчення дисципліни «Радіохімія та радіоекологія». Його можуть використовувати як майбутні педагоги з метою набуття професійних навичок, так і вчителі загальноосвітніх навчальних закладів у своїй роботі. Додаток розроблений з використанням одного із найсучасніших трендів освіти – технології доповненої реальності. Автори мобільного додатка вважають, що навиками застосування даної технології повинен володіти сучасний вчитель. 

Загалом на всеукраїнський конкурс було подано понад 70 наукових студентських робіт з різних вітчизняних закладів вищої освіти.