Майбутня правознавиця Лілія Струтинська стала призеркою всеукраїнського конкурсу

Магістрантка Навчально-наукового Юридичного інституту спеціальності “Право” (спеціалізація «Екологічне та природоресурсне право») Лілія Струтинська стала призеркою Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право»!

Лілія Струтинська зайняла почесне 2-е місце серед 32 учасників конкурсу. Варто зазначити, що конкурс із цієї спеціалізації проводився вперше. Він відбувся на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ).

Магістрантка Лілія Струтинська представила дослідження на тему «Правове регулювання екологізації сільськогосподарського виробництва», яке здійснювала під науковим керівництвом кандидатки юридичних наук, доцентки, завідувачки кафедри трудового, екологічного та аграрного права Зоряни Яремак.

В орієнтирі України на євроінтеграцію піднята в роботі проблематика є надзвичайно важливою та актуальною. Впровадження системи екологізації аграрного виробництва сприятиме підвищенню якості та безпечності сільськогосподарської продукції, тим самим даючи можливість реалізовувати національний товар на міжнародному ринку. На основі аналізу нормативної бази, магістрантка внесла ряд пропозицій щодо удосконалення цього правового інституту, визначивши пріоритетні напрями формування державної політики у цій сфері, проведення процедур оцінки документів, запровадження дієвої системи захисту земель с/г призначення, законодавчого закріплення необхідності впровадження безвідходних технологій із обов’язковою державною підтримкою такої ініціативи та формування якісної системи регулятивних актів щодо безпечної с/г продукції.