Вітання з Великоднем!

Дорогі  викладачі, аспіранти, студенти, працівники, ветерани, пенсіонери та випускники Університету!

Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім величним християнським святом –  Світлим Воскресінням Христовим.

Свято Великодня – це особливий день духовного очищення і просвітлення. Це – початок нового життя, в якому є трохи більше віри, ніж зазвичай.

Тож, нехай день Воскресіння Христового увійде у ваші оселі сповнене здоров’ям і благополуччям, миром і спокоєм, щастям і достатком, духовністю і щирістю. Хай сьогодні і завжди ваша душа іскриться вірою, помисли — добром, а серце — любов’ю.

Злагоди та єдності усім нам, натхнення і сили для продовження невтомної праці на благо Університету та рідної України.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!