Університет успішно реалізує транскордонний проєкт «Персоналізовані підходи для попередження ожиріння та діабету (PrePOD)»

Впродовж одинадцяти місяців на кафедрі біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника триває реалізація транскордонного проєкту «Персоналізовані підходи для попередження ожиріння та діабету (PrePOD)». Грант 2SOFT/4.1/56 реалізується в межах Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020 «Підтримка розвитку медичних послуг та доступу до здоров’я» і фінансується Європейським Союзом. Партнером з Румунії є Університет «Штефан чел Маре» (м. Сучава).

Головною метою проєкту є підвищення обізнаності населення щодо факторів ризику, пов’язаних з надмірною вагою, ожирінням та цукровим діабетом, обстеження дорослих і дітей на місцях та їх персоніфіковане консультування. Проєкт покликаний сприяти зменшенню поширення ожиріння та цукрового діабету в Україні та Румунії.

Детальніше про хід реалізації проєкту дізнавайтесь в прес-релізі.

ПРЕС-РЕЛІЗ ПРОЄКТУ