Презентація науково-популярного історико-краєзнавчого видання «Уклін Вам, Задубрівці»

27 травня о 11:00 год. у Проєктно-освітньому центрі «АГЕНТИ ЗМІН» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться презентація науково-популярного історико-краєзнавчого видання «Уклін Вам, Задубрівці» (Уклін Вам, Задубрівці: Історія села Задубрівці / автор ідеї Василь Гладій ; керівник авторського колективу, головний редактор А. Королько, приуроченого до відзначення Всеукраїнського дня краєзнавства.

Організаторами презентації є кафедра історії України і методики викладання історії факультету історії, політології і міжнародних відносин у співпраці з Івано-Франківською обласною радою та Івано-Франківською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України.

У презентаційному заході візьмуть участь: доктор історичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії наук України, заступник директора з наукової роботи, завідувач відділу історії України XIX – початку XX ст. Інституту історії України НАН України, голова Національної спілки краєзнавців України Олександр Реєнт (м. Київ); доктор політичних наук, професор, ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, професор Ігор Цепенда; кандидат педагогічних наук, голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, директор Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Михайло Косило; автори видання кандидат політичних наук, перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради автор ідеї Василь Гладій, викладачі Прикарпатського університету, керівник авторського колективу і головний редактор, кандидат історичних наук, доцент Андрій Королько, доктор історичних наук, професор Василь Марчук, доктор історичних наук, професор Петро Сіреджук; доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії України і методики викладання історії Ігор Райківський; науковці, краєзнавці та студенти.