Конкурс для студентів ПНУ на здобуття стипендії Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень

До уваги студентів та науково-педагогічних працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника! Оголошено конкурсний відбір студентів на здобуття стипендії Фонду Інституту Східноєвропейських Досліджень!

У рамках виконання Угоди про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника і Фондом Інституту Східноєвропейських Досліджень (Республіка Польща), згідно з Положенням про проведення конкурсного відбору на здобуття стипендії оголошується конкурс серед студентів ПНУ 2,3,4,5 курсів усіх спеціальностей.

Перелік документів, що підтверджують відповідність критеріям конкурсного відбору:

1) довідка про середній бал студентів-претендентів на стипендію, що навчаються на денній формі навчання(подається разом з поданням від деканату), а також копії сертифікатів, свідоцтв, дипломів тощо, про  здобутки у науковій, волонтерській та іншій діяльності за період навчання;

2) довідка (сертифікат), що підтверджує рівень знання англійської мови, принаймні на рівні В2 (знання польської мови буде додатковою перевагою);

3)  мотиваційний лист студента українською та англійською або польською мовами, у якому обґрунтували чому саме вони повинні бути обрані.

За результатами проведення конкурсу спеціально створеною комісією будуть відібрані 15 студентів, які отримають одноразову стипендію у розмірі 1000 доларів США. Крім того, у рамках цього конкурсу передбачається відібрання двох кращих магістерських робіт серед студентів-випускників, які також отримають аналогічну грошову винагороду.

За більш детальною інформацією просимо звертатися у деканат або відділ міжнародних зв’язків.

Нагадаємо, що уже третій рік поспіль за ініціативи Фонду та відповідно до Угоди про співпрацю з ним Прикарпатського національного університету наші студенти отримують таку грошову винагороду. https://pnu.edu.ua/blog/2019/06/24/12623/