Наталію Котурбаш обрали головою студентського сенату ПНУ

Конференція студентів Прикарпатського університету відбулася 8 червня у форматі онлайн. У ній брали участь 103 делегати з числа студентів факультетів, інститутів та Івано-Франківського фахового коледжу.

На порядку денному студентської онлайн-конференції були винесені питання, зокрема, обрання голови студентського сенату на новий звітній період та делегатів з чиста студентів університету до складу Вченої ради університету, внесення змін до Положення про студентський сенат ПНУ.

Передусім, учасники онлайн-конференції заслухали звіт голови студентського сенату Вікторії Вовк за період її каденції з 25 листопада 2019 по 8 червня 2021 року та схвалили його.

Шляхом таємного онлайн-голосування за допомогою системи Cisco Webex делегати студентської конференції обрали студентських представників на загальноуніверситетську конференцію та до складу Вченої ради ПНУ.

На обрання голови студентського сенату ПНУ було подано одну кандидатуру – голови студентського сенату Педагогічного факультету, магістрантки I року навчання Наталії Котурбаш. Кандидатка виступила з програмою щодо подальшого розвитку органу студентського самоврядування. До обговорення кандидатури на голову студентського сенату ПНУ онлайн долучилися ректор ПНУ Ігор Цепенда, голова первинної профспілкої організації студентів та аспірантів ПНУ Назарій Дюк та його заступник Іван Хом’як, голова студентського сенату ПНУ Вікторія Вовк та голова студентського сенату факультету психології Марія Сторчоус.

«Кожен рік, кожен етап – це нові виклики. Вам потрібно обрати свого лідера, навколо якого ви об’єднаєтеся і будете успішно реалізовувати свої проєкти, втілювати нові ідеї задля розвитку студентського руху, зокрема, та університету, загалом», – зазначив ректор Ігор Цепенда.

Він також запевнив студентів про підтримку їх ініціатив з боку керівництва ПНУ та подякував голові студентського сенату Вікторії Вовк за роботу в період її каденції.

Тож, шляхом таємного онлайн-голосування 86% делегатів студентської конференції Прикарпатського національного університету проголосували «за» та обрали головою студентського сенату магістрантку I року навчання Педагогічного факультету Наталію Котурбаш.