Студентка Віталія Филипів – призерка XVI літньої Універсіади України з важкої атлетики

У  м. Хмельницькому з 7 по 12 червня пройшли фінальні змагання XVI літньої Універсіади України з важкої атлетики. У змаганнях взяли участь команди із 17-ти областей України і 32-х закладів вищої освіти. Заклади вищої освіти представляли 110 спортсменів.

Прикарпатський національний університету на змагання представляла студентка 1 курсу спеціальності «Середня освіта (фізична культура)»  кафедри педагогіки і психології Коломийського навчально-наукового інституту, вихованка ДЮСШ №2 Івано-Франківської обласної ради Віталія Филипів. Тренери – М. Чабан та В. Корнієнко.

Наша студентка виборола бронзову медаль у сумі двоборства з результатом 178 кг, срібну медаль у ривку (80 кг) і малу бронзову медаль у поштовху (98 кг).

Вітаємо студентку Віталію Филипів та її тренерів з високим спортивним досягненням і бажаємо нових перемог!