Доцентка Лілія Мідак провела майстер-клас у всеукраїнській літній школі

Всеукраїнська літня школа для вчителів хімії “Карпатська орбіталь 2021”  пройшла днями у місті Яремче  за сприяння ГС «Освіторія». Даний захід об’єднав вчителів хімії з усіх куточків України. У якості спікерки у літній школі виступила, зокрема, доцентка кафедри хімії середовища та хімічної освіти факультету природничих наук Прикарпатського національного університету Лілія Мідак.

У рамках програми заходу наша науковиця провела майстер-клас “Доповнена реальність як тренд сучасної освіти”. Колеги-вчителі мали можливість обговорити доцільність використання технології доповненої реальності на уроках хімії, попрацювати з мобільними додатками з доповненою реальністю, а також  напрацювати ідеї для проведення STEM-уроків з використанням даної технології. У практичній частині майстер-класу доцентка ПНУ Лілія Мідак навчала вчителів створювали вітальні STEM-листівки з привітаннями у хімічному стилі та оживляли їх за допомогою мобільного додатку з AR.