23 серпня – День Державного Прапора України!

Вітаємо професорсько-викладацький склад університету, працівників та студентів з державним святом – Днем Державного Прапора України!

Для кожної країни прапор – символ її суверенітету та єдності нації, уособлення її могутності і незалежності. У всі часи державний прапор – священний. Це – наш історичний дух, наша совість і незламність. Це – гордість, слава і велич нації, яка об’єднує серця мільйонів.

Уклінна подяка та шана усім, хто своїми здобутками й перемогами прославляє наш прапор у всьому світі та тим героям, котрі захищають його ціною власного життя!

Нехай український прапор завжди символізує лише перемоги, надихає усіх нас на працю заради майбутнього та буде символом успіху й впевненості в завтрашньому дні!