У Прикарпатському університеті – День кар’єри ЄС

Представництво Європейського Союзу в Україні організувало для студентської молоді, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян онлайн-захід «День кар’єри ЄС». Співорганізатором події є Інформаційний центр ЄС кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Під час дискусії студенти дізнаються про нові професії, які вже незабаром стануть популярними у світі, про те, які компетенції та навички потрібні молодим людям, аби знайти себе на ринку праці.

“Сьогоднішня зустріч – це розширення можливостей для нашого студентства, їхнього прагнення пізнати колег в ЄС. Це традиція, яка дає можливість нашим студентам ознайомитися з тим, що відбувається в країнах ЄС, бо Україна має угоду про асоціацію з Європейським Союзом, і ми постійно перебуваємо в переговорних процесах щодо перспектив вступу в ЄС. Нам важливо, щоби наша молодь, яка буде професійно готова до проведення таких перемовин, завжди успішно працювала на користь України. З іншого боку впродовж багатьох років ми реалізовуємо програму подвійних дипломів з провідними університетами Республіки Польща, країн Європейського Союзу, де наша молодь здобуває знання, розширює їх, знайомиться з тими цінностями, які є в країнах ЄС. Студенти більшості спеціальностей ПНУ мають можливість отримати подвійні дипломи. Нещодавно ми завершили перемовини про подвійні і потрійні дипломи з країнами ЄС. Таким чином молода людина, отримуючи знання в Україні поглиблює їх в університетах Європейського Союзу, збагачується досвідом цих країн, повертається в Україну і реалізовує свої плани”, – сказав, звертаючись до учасників зустрічі ректор ПНУ Ігор Цепенда.

Один із етапів, який формує платформу майбутньої концепції Прикарпатського національного університету і Варшавського університету пов’язаний із Міжнародним центром зустрічей студентської молоді України та Польщі, спорудження якого завершується в Микуличині, де всі ці компетентності та цінності будуть полем дискусій між молоддю наших країн, – додав Ігор Цепенда.

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС – це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Захід триватиме упродовж двох днів.