Відкрита щорічна наукова конференція “Мовна політика і мовна ситуація в Україні”

11 листопада 2021 року в рамках Тижня української писемності та мови кафедра української мови Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проводить відкриту щорічну наукову конференцію “Мовна політика і мовна ситуація в Україні”.

Запрошуємо учнів 10-11 класів ліцеїв та студентів закладів вищої освіти, коледжів взяти участь у конференції!

Тематика конференції

• Функціонування української мови як державної: здобутки та перспективи.
  • Українська мова в засобах масової інформації та рекламі.
  • Українська мова в освіті, науці, художній літературі, музиці.
  • Українська мова в інтернет-просторі.
  • Основні проблеми сучасного українського мовлення: суржик, вульгаризація, примітивізація…
  • Лінгвоцид української мови: історія та сьогодення.
  • Мовна ситуація та мовна політика в інших країнах.

Учасникам конференції до 4 листопада 2021 року необхідно заповнити відповідну форму https://forms.gle/rJk95kaQXJhF5g146.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 098 5258 080 (Оксана Ципердюк) 095 3814 661 (Ірина Джочка).

Форма участі: очна або дистанційна (залежатиме від епідеміологічної ситуації на день проведення конференції).

Вимоги до виступів: тривалість 7-10 хв, наявність презентації (бажано), стиль – науковий або науково-популярний. Кожному учасникові конференції буде надіслано електронний сертифікат.