«Історія успіху»: розпочинаємо цикл інтерв’ю зі студентами

Пресслужба Прикарпатського університету до відзначення Міжнародного дня студентів розпочинає цикл інтерв’ю з успішними студентами університету. Матеріали будуть опубліковані на офіційній сторінці сайту Прикарпатського університету в рубриці «Історії успіху» розділу «Вступ до університету» та сторінках соціальних мереж ПНУ.

До ініціативи пресслужби університету також долучилися наші майбутні журналісти-слухачі «Школи журналістики» Івано-Франківської обласної НСЖУ під керівництвом однієї із координаторок «Школи журналістики», старшої викладачки кафедри журналістики факультету філології ПНУ Галини Пристай.

Зустрічі з героями матеріалів проходять у форматі онлайн. Кращі текстові роботи будуть відзначені!

Тож, вже скоро читайте та дізнавайтесь цікаві історії успіху студентів Прикарпатського!