Відкриємо разом ворота у Центральні Горгани!

Запрошуємо 12 листопада о 10.45 у конференц-залі «Reikartz Парк Готель» (вул. Гетьмана Мазепи, 146) на міжнародну конференцію  «Міжкультурний діалог на польсько-українському прикордонні: питання культури бойків». Саме з неї стартує проєкт міжнародної технічної допомоги «Ворота в Центральні Горгани: міжкультурний діалог на польсько-українському прикордонні» Програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020». Бюджет цього проєкту складає 55 664,57 Євро.  Його головна мета – популяризувати історико-культурну спадщину бойківського регіону польсько-українського прикордоння, посилити міжкультурні зв’язкі, імплементувати спільні заходи зі збереження спадщини та підвищення туристичної привабливості.

Участь у події візьмуть ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда, голова Брошнів-Осадської територіальної громади Тарас Манорик, проректор Вищої державної професійної школи міста Хелм (Республіка Польща) Беата Фалда, проректор Вищої державної професійної школи м. Хелм, сенатор Республіки Польща Юзеф Зайонц, викладач кафедри міжнародних відносин, начальник відділу зовнішніх відносин Вищої державної професійної школи м. Хелм Зигмунт Гардзінський, авторка проекту, директорка Навчально-наукового Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ольга Максимович.

У рамках проєкту «Міжкультурний діалог на польсько-українському прикордонні: питання культури бойків» Прикарпатський університет, Брошнів-Осадська територіальна громада, Вища державна професійна школа Хелму об’єднують свої зусилля задля поширення інформації про історичну та культурну спадщину Бойківщини, зміцнення українсько-польських міжкультурних зв’язків і підвищення туристичної привабливості Прикарпаття.

Для довідки.

Проєкт «Ворота в Центральні Горгани: міжкультурний діалог на польсько-українському прикордонні» (PBU2/0822/18) реалізують Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Брошнів-Осадська територіальна громада, Вища державна професійна школа м. Хелм.

Тривалість проєкту: 12 місяців

Бюджет проєкту: 55 664,57 Євро

Грант: 49 541,47 Євро

Мета: популяризувати історико-культурну спадщину бойківського регіону польсько-українського прикордоння на території Брошнів-Осадської територіальної громади, посилення міжкультурних зв’язків, імплементація спільних заходів зі збереження спадщини та підвищення туристичної привабливості.

Цілі:

• проведення транскордонних заходів спрямованих на зміцнення культурних зв’язків, міжкультурного діалогу та співробітництва;
  • підготовка та проведення офіційної реєстрації та охорони одного об’єкту культурної спадщини;
  • реалізовувати заходи, спрямовані на популяризацію, просування та підвищення туристичної привабливості культурної спадщини Бойківського району польсько-українського прикордоння на території об’єднаної громади.

Подію організовано за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва європейського інструменту сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. За зміст цього документа відповідальним є Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Зміст документа, за будь-яких обставин, не відображає позицію Європейського Союзу, ОУ або Спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва європейського інструменту сусідства Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр.