Прикарпатський запрошує слухачів на курси підготовки до ДПА та ЗНО у 2022 році!

Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проводить набір слухачів на курси підготовки до ДПА та ЗНО у 2022 році!

Учні одинадцятого класу, випускники шкіл минулих років матимуть можливість якісно, успішно, а головне – легко і цікаво підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання разом із кращими викладачами Прикарпатського університету!

Ви можете обрати зручний для себе формат навчання!

Ми пропонуємо навчання на:

• 5-місячних підготовчих курсах терміном навчання листопад 2021 року – травень 2022 року (100 навчальних годин з кожного предмета).

Вартість – 1500 грн. за один предмет за увесь курс навчання.

• 4-місячних підготовчих курсах терміном навчання –  лютий-травень 2022  року

(70 навчальних годин із предмета).

Вартість – 1050 грн. за один предмет за увесь курс навчання.

• 3-місячних підготовчих курсах терміном навчання –  березень-травень 2022  року (60 навчальних годин із предмета).

Вартість – 915 грн. за один предмет за увесь курс навчання.

• 2-місячних підготовчих курсах терміном навчання –  березень-квітень 2022  року (40 навчальних годин із предмета).

Вартість – 615 грн. за один предмет за увесь курс навчання.

Заняття онлайн у вихідні дні!

Реєстрація – за покликанням https://forms.gle/qZ7DvgAu9uNJa6Qm7

Також запрошуємо учнів 9-х класів на курси  для якісної підготовки до складання державної підсумкової атестації, а також для підготовки до складання вступних випробувань для вступу у 2022 році до Івано-Франківського фахового коледжу.

Ви маєте можливість обрати для вивчення предмети: українську мову, математику, географію,  історію України,  біологію чи рисунок.

Заняття розпочинаються 1 березня 2022 року і закінчуються у травні випускним тестуванням. На останньому занятті з кожного предмета абітурієнти проходять пробне оцінювання, результати якого зараховуються як випускне тестування.

Для слухачів курсів розроблено зручний графік навчальних занять:

щосуботи з 9:00 до 15:00 год.

Вартість навчання за увесь курс з одного предмета – 915 грн.

Зареєструватися на курси можна, заповнивши реєстраційну форму: https://forms.gle/mRsC6YvfUjt8mMcm6

Зацікавила інформація? Звертайтеся! Тел. 0(3421)596157, моб. 0978432630 – Наталія Ярославівна.

Ми охоче відповімо на усі Ваші питання стосовно організації підготовчих курсів.