В Івано-Франківську вшанували Героїв Небесної Сотні (Відео)

“Майдан. Територія сильних духом”. 8 років тому не стало студента ПНУ Романа Гурика. 19-річний юнак загинув від кулі снайпера під час Революції гідності. Він став наймолодшим Героєм Небесної Сотні. У рідному навчальному закладі Романа Гурика уже традиційно пом’янули героїв Небесної сотні. Нині студенти мають нових героїв сучасності. Випуск Романа Гурика уже давно закінчив університет. Проте, про молодого Героя пам”ятають його викладачі. Також тут є іменна аудиторія Романа Гурика. Існує і всеукраїнська стипендія імені Героя Небесної Сотні з Івано-Франківська. Кілька років тому на території Прикарпатського університету встановлено обеліск, приурочений студентам і викладачам, котрі загинули у боротьбі за незалежність України. Нині це символічне місцем роздумів та пам’яті про Героїв Небесної Сотні.

Оксана Семко, Андрій Буцяк, Новини на “Вежі”.