Студентам розповіли про особливості роботи в готелях

18 березня за ініціативи кафедри готельно-ресторанної  та курортної справи факультету туризму відбулася онлайн-зустріч студентів з відомим кухарем 5 розряду, викладачем Національного університету харчових технологій, директором ГО “Ресторанна Гільдія”, сертифікованим тренером з підготовки ресторанного бізнесу до державних перевірок, учасником клубу Шеф-дипломатів при МЗС України Богданом Михайловим. 

У віртуальній зустрічі, яка проходила в межах дисципліни «Організація ресторанного господарства», взяли участь студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» та викладачі. Організатором та модератором зустрічі була асистентка кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Ірина Румянцева.

У ході зустрічі Богдан Михайлов розповів про особливості вимог до персоналу при готелі та відповів на запитання студентів. Зокрема, він зауважив, що дуже важливою і значущою є роль персоналу в готельному підприємстві. Адже, в гострій конкурентній боротьбі перемагає саме те підприємство, на якому створено всі необхідні умови для високої культури обслуговування клієнтів.