МОВА ОБІЙМАЄ

Дорогі брати і сестри з усієї соборної України! 

Ми, галичани, звикли до незабутніх подорожей у мирні часи на культурно-мистецькі заходи до золотоверхого Києва, на наукові конференції в освітянські Харків, Чернігів чи Суми, у ділові відрядження до високотехнологічних Запоріжжя чи Дніпра, на сезонні заробітки в Херсон, на відпочинок в Одесу, Маріуполь чи Миколаїв… Скрізь і завжди ми спілкувалися з вами однією спільною мовою: мовою гостинності, добра, взаєморозуміння і взаємоповаги.

Зараз для нас настав час повертати борги гостинності і людяності. Вважаємо своїм обов’язком у час важких випробувань прийняти вас у нашому домі, як рідних людей. А щоб дім наш став неприступною фортецею для руzzкого міра, зміцнюймо його не лише мішками з піском, але й утвердженням позицій української мови як спільного духовного простору для взаєморозуміння й самоідентифікації на рівнях спільної історії, культури, віри, традицій, звичаїв, психології, ментальності тощо…

Організатори волонтерського проєкту «МОВА ОБІЙМАЄ», викладачі та студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, творча інтелігенція Прикарпаття, запрошують усіх охочих узяти участь у безкоштовних онлайн-курсах із вдосконалення знання української мови, вивчення звичаїв і обрядів мешканців різних культурно-історичних регіонів нашої держави, знайомства з колоритними етнічними та краєзнавчими особливостями культури галичан.

Заняття проводитимуться на безкоштовній платформі Google Meet.

Щоб зареєструватися на курси, слід заповнити форму за цим покликанням: https://bit.ly/3NtaxAO

Після реєстрації учасники отримають покликання на заняття.

 Розклад занять на цей тиждень:

  1. 30 березня 2022 р. – «Ми з тобою однієї мови, ти і я» (Голод Роман Богданович, доктор філологічних наук, професор, декан Факультету філології).
  2. 31 березня 2022 р. – «Українська та російська мови: спільні і відмінні риси» (Лесюк Микола Петрович, доктор філологічних наук, завідувач кафедри слов’янських мов).
  3. 01 квітня 2022 р. – «Психологічна самодопомога у складних життєвих обставинах» (Гасюк Мирослава Богданівна, доктор психологічних наук, професор кафедри загальної та клінічної психології).

 Із тематикою наступних зустрічей можна ознайомитися за цим покликанням: https://bit.ly/3tOelVo

Говорімо один із одним, і хай мова всіх нас огорне своїми теплими й комфортними обіймами, як рідних дітей! 

#мова_обіймає