Писанки, витинанки, бісероплетіння. Вчимося робити власноруч.

Кафедра управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту факультету туризму Прикарпатського університету запрошує переселенців, гостей та мешканців міста Івано-Франківська на серію майстер-класів з народного декоративно-прикладного мистецтва “НАЦІОНАЛЬНА СПАДЩИНА”. Метою проведення майстер-класів є збереження традицій, популяризація звичаїв рідного краю в умовах викликів сьогодення, загроз розвитку креативної індустрії.

Перший майстер-клас «ПИСАНКАРСТВО» відбудеться 10 квітня об 11:00 год. Локація – вул. Незалежності біля Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки

У межах програми заходу розписування писанок, виготовлення витинанок та виробів з бісероплетіння.