У Коломиї спілкувалися про культуру як національну безпеку держави. Дискусія відбувалася між музейниками, науковцями Коломийського навчально-наукового інституту ПНУ ім. Василя Стефаника та Коломийського педагогічного фахового коледжу Івано-Франківської обласної ради, освітянами громади, представниками влади, просвітянами, духовенством. Далі детальніше – https://www.ntktv.ua/news/u_kolomyyi_spilkuvalysya_pro_kul%60turu_yak_natsional%60nu_bezpeku_derzhavy_video/
![Вступ 2024](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-vstup.jpg)