Поезії студентів-психологів «Все буде Україна!»

Студенти факультету психології Прикарпатського університету спробували психологічно підтримати себе та українців поетичною збіркою «Все буде Україна!».

Переживання, які вилились у поезію, зафіксували події сьогодення такими, якими їх відчувають молоді прикарпатці.

У Збірці представлено твори восьми здобувачів бакалаврату, магістратури й докторантури факультету психології Прикарпатського університету: Наталії Вовчук, Розаліни Воробйової, Вероніки Грушецької, Святослави Липінської, Надії Кобилянської, Тетяни Святенкової, Назара Скобеля, Віти Винниченко.

Особливістю Збірки є те, що до кожного вірша записане відео, яке, перейшовши за QR-кодом, можна подивитися чи послухати.

Редакторами і дизайнерами збірки також виступили студенти – Наталія Вовчук, Адріана Боднар, Наталія Кобилянська.

Як зауважує координаторка роботи проєкту, доцентка кафедри соціальної психології Галина Федоришин студенти-психологи не професійні літератори, але відкриті до нового досвіду, тому поезія стала способом самовираження, терапевтичного зцілення і ще одним умінням, а командна робота, єдині цілі і цінності, розуміння місії проєкту вилилися у довершену мистецьку працю, яка, як сподіваються автори, не залишить байдужою читача.

Електронна версія Збірки