Університет відповідально ставиться до заходів безпеки

Сьогодні Прикарпатський національний університет відвідав заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексій Шкуратов.

Під час робочого візиту заступник міністра разом з ректором університету Ігорем Цепендою оглянули укриття на предмет їхньої готовності до початку нового навчального року, який стартує вже 1 вересня. Ректор підкреслив, що університет дуже серйозно ставиться до заходів безпеки у зв’язку із можливими ризиками ракетних ударів та активно займається облаштуванням місць безпеки у стінах університету згідно з усіма вимогами.

Керівництво ПНУ провело ознайомчу екскурсію та продемонструвало, як функціонує на базі університету Академія вільної боротьби Прикарпаття, Центр інноваційних освітніх технологій та Центр колективного користування науковим обладнанням «Лабораторія нанотехнологій для матеріалознавства, енергетики та медицини».

Сторони обговорили стратегічні плани розвитку університету та обмінялися думками щодо майбутніх ініціатив.