Ще одна група KMBS провела тренінг у ПНУ

Знову у рамках виїзного модуля Прикарпатський університет відвідала вже друга група учасників Києво-Могилянської Бізнес-Школи (KMBS). У заході взяли участь ректор ПНУ Ігор Цепенда, учасники Києво-Могилянської Бізнес-Школи на чолі з керівницею програми Executive MBA KMBS Оленою Жильцовою та директор науково-виробничої компанії “Екструзія в русі” Олег Кірєєв.

Гості ознайомились з роботою університету та відвідали Центр інноваційних освітніх технологій й виставкову галерею ПНУ.

Ректор університету провів для учасників презентацію та розповів про діяльність університету. Він розповів про Міжнародний науковий центр «Обсерваторія» Прикарпатського та Варшавського університетів, який знаходиться на горі Піп Іван, та про інші цікаві міжнародні освітні і наукові проєкти. Також, учасники прослухали презентацію від директора науково-виробничої компанії “Екструзія в русі” Олега Кірєєва, яка займається виготовленням засобів для реабілітації.