![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/-Знань_page-0001-e1663012544851.jpg)
15 вересня у Прикарпатському національному університеті відбудуться урочисті заходи з нагоди Посвяти першокурсників у студенти та початку навчального року.
Щодо організаційних питань та участі у заходах першокурсників просимо звертатися в деканати факультетів та інститутів університету.
Усіх охочих, зокрема, батьків першокурсників, наших партнерів, випускників – запрошуємо долучитися до урочистих заходів онлайн через сторінку Прикарпатського університету у Facebook – https://www.facebook.com/PNUVS/