У Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника відбулася посвята першокурсників у студенти. Цього року лави Прикарпатського поповнили приблизно три тисячі молодих людей, які вступили на навчання на денну та заочну форми освітнього рівня «бакалавр». Далі детальніше: https://pravda.if.ua/blyzko-troh-tysyach-pershokursnykiv-popovnyly-lavy-prykarpatskogo-universytetu/?fbclid=IwAR3caKucd805F9Am4vUd5YTe6xETEIK5SDGp2e6y1EfSBXVT9fiy4c7azZk
![Вступ 2024](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-vstup.jpg)