Панельна дискусія «Вплив домашнього та гендернозумовленого насильства на ефективність діяльності суб‘єктів міжнародного бізнесу»

Навчально-виробнича лабораторія виховної та психолого-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та кафедра міжнародних економічних відносин запрошує на панельну дискусію «Вплив домашнього та гендернозумовленого насильства на ефективність діяльності суб‘єктів міжнародного бізнесу», яка відбудеться 8 грудня 2022 року о 14:00 та приурочена до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», з метою привернення уваги молоді до даної проблематики, формування у їх свідомості нетерпимого ставлення до насильства, підвищення рівня обізнаності щодо даного питання.

Форма участі змішана. Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул.Чорновола,1 (вхід з середини двору).

Покликання для долучення:

Тривалість заходу 1 год 30 хв.

Учасники та учасниці заходу:
1. Романкова Лілія Миколаївна, кандидат психол.наук, доцент, завідувач навчально-виробничої лабораторії виховної та психолого-педагогічної роботи ПНУ ім. В Стефаника.
2. Серняк Ірина Ігорівна, доцент кафедри міжнародних економічних відносин, кар‘єрна радниця  Національного кар‘єрного ХАБу «ВОНА», UNFPA (Фонд Народонаселення ООН).
3. Перевозова Ірина Володимирівна, директор ГО «Науково-дослідний та консультаційно-практичний центр бізнесу, маркетингу та права», Івано-Франківське регіональне представництво Індустріального гендерного комітету з реклами, завідувач кафедри підприємництва та маркетингу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, доктор економічних наук, професор .
4. Журба Ігор Євгенович, доктор економічних наук, професор, академік Академії наук Вищої школи України,Віце-президент  Всеукраїнської ГО економістів-міжнародників.
5. Калініна Світлана Петрівна,  завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці Маріупольського державного університету, професор кафедри міжнародних економічних відносин, доктор економічних наук., професор.
6. Михайлишин Іванна Іванівна, Директор ПОА «Нове життя» .
7. Представник служби у справах дітей виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради
8. Представник ВРУ з прав людини в Івано-Франківській обл.
9. Представники БФ «РОКАДА», ГО «ДОМ 48.24», БО «Позитивні жінки».
10. Представник мобільної бригади соціально-психологічної допомоги.
11.  Студенти спеціальностей 292 «Міжнародні економічні відносини» та 073 «Менеджмент (Управління міжнародним бізнесом)».
12. Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Михайлишин Лілія Іванівна, доктор економічних наук, професор та інші науково-педагогічні працівники кафедри.