Вічна пам’ять!

6 грудня на 76-му році життя відійшла у вічність провідний фахівець дендропарку «Дружба» та доцент кафедри біології та екології Буняк Віра Іванівна.

Вона народилася 13.12.1947 року на Тернопільщині. В 1972 році закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Біологія». Навчалася в аспірантурі Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

У 1986 році захистила кандидатську дисертацію у Центральному республіканському ботанічному саду АН УСРС (тепер Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка) на тему: “Ліси формації Fageta sylvatica, їх флористична та фітоценотична характеристика”.

В 1990 році отримала звання доцента кафедри природничо-математичних дисциплін початкового навчання Івано-Франківського державного педагогічного інституту. Від часу заснування кафедри біології та екології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Віра Іванівна працювала доцентом і виховала не одне покоління майбутніх вчителів як Івано-Франківської, так і сусідніх областей (Закарпатської, Тернопільської). Була автором більше 200 наукових статей та методичних посібників. Нагороджена грамотами ОДА та Міністерства освіти і науки України.

Прощання понеділок 14.00 в будинку смутку, опісля похорон.