Запрошуємо майбутніх юристів взяти участь в онлайн-олімпіаді!

3 березня 2023 року Навчально-науковий юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проводить для учнів 9-11 класів IV олімпіаду з правознавства. Вона відбудеться в онлайн форматі на платформі Google Сlassroom.

Завдання олімпіади міститимуть 50 тестів. Кожен з тестів матиме чотири варіанти відповідей, серед яких лише один правильний.

Тести складені відповідно до навчальних програм: «Основи правознавства. 9 клас» (наказ Міністерства освіти і науки України від 03.08.2022 року № 698) та «Правознавство (профільний рівень). 10-11 класи» (наказ Міністерства освіти і науки України від 23.10.2017 № 1407).

Заявки (у форматі Word, відповідно до додатку 1) на участь в IV олімпіаді у Навчально-науковому юридичному інституту приймаються на e-mail: lesia.kulchak@pnu.edu.ua до 28 лютого 2023 року.

Для виконання тестових завдань учасникам олімпіади необхідно приєднатися до Google Сlassroom 3 березня о 14 годині, вказавши своє прізвище, ім’я, по батькові державною мовою за такими кодами:

1. учні 9 класів: vvjinws

2. учні 10 класів: yri553a

3. учні 11 класів: flxuunt

УВАГА! Початок олімпіади о 14.00 год. 3 березня 2023 року!

Час виконання учасниками завдань становить 35 хв. з увімкненою камерою! Результати олімпіади будуть опубліковані в день її проведення, 3 березня 2023 року на сайті Навчально наукового юридичного інституту та у Google Classroom.

Інформація про дату проведення нагородження учасників IV олімпіади буде розміщена за 7 днів до проведення церемонії на сайті Навчально-наукового юридичного інституту та в Google Classroom.

Переможці отримають дипломи і брендовані подарунки ННЮІ. Всі учасники — грамоти за активну участь. Вчителі — подяки.

Захід проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099 (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді області.

Заявка на участь учнів:

4 Олімпіада з правознавства