Перше засідання «Об’єднання інституцій-партнерів «Педагогічна сенергія»

9 лютого 2023 року о 15:30 відбудеться перше засідання «Об’єднання інституцій-партнерів «Педагогічна синергія» у рамках підписання ректором Ігорем Цепендою Меморандуму про створення «Об’єднання інституцій-партнерів».

Метою Меморандуму є започаткування партнерської взаємодії між науковою установою і закладами вищої освіти, які здійснюють підготовку педагогічних працівників для проведення спільних досліджень, наукових
проєктів, програм та інших форм діяльності, що сприятиме вдосконаленню професійної підготовки майбутнього вчителя. Координатором від Прикарпатського університету призначено Оксану Цюняк, докторку педагогічних наук, професорку кафедри початкової освіти.

Порядок денний засідання

1.Теоретичне питання. “Зарубіжний досвід: підготовка вчителя початкових класів у Польщі”;(доповідач – Тереса Яніцка-Панек).

2. Практичне питання. Як поводити себе перед відеокамерою: майстерність взаємодії викладача зі студентами. (Лавріненко О.А.).

3.Різне.

Запрошуємо до участі викладачів, студентів, магістрантів, аспірантів.

Під’єднатися до заходу можна за покликанням:

Код доступу: 442410