Гостьова лекція львівського мистецтвознавця та іконописця Андрія Комарницького у ПНУ

9 лютого у галереї Центру образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася гостьова лекція кандидата мистецтвознавства, співголови іконописної майстерні «Алімпій» Андрія Комарницького (м. Львів) на тему: «Перша Київська школа іконопису (ХІ ст.): проблема відновлення історичної правди» для студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації.

Лектор здійснив грунтовний фаховий аналіз давнього українського іконопису, акцентував увагу на достовірній атрибуції визначних пам’яток періоду ХІ ст. та їх приналежності до першої Київської школи іконопису.

Наведені вченим факти викликали велике зацікавлення слухацької аудиторії і мотивацію до глибшого пізнання національної мистецької спадщини.