У Прикарпатському університеті відбудеться творча зустріч студентів з відомим українським письменником Ярославом Ткачівським

21 лютого о 15:00 у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника (ауд. №25) до Дня Героїв Небесної Сотні відбудеться творча зустріч студентів Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника з відомим українським письменником Ярославом Ткачівським.

Ярослав Ткачівський – поет і прозаїк, пісняр і гуморист, сатирик і журналіст. Заслужений працівник культури України. Заступник голови Національної спілки письменників України. Автор більше 50 поетичних і прозових книг, а також 11 збірників пісень і романсів на власні вірші та аудіо компакт-диска “Пригадай собі волошки…”. А нині – директор Музею історії Прикарпатського університету.

“Не звикнемо ніколи до смертей – вчиняємо розправу над чужинцями. З нас кожен вогненосець Прометей і знає світ, що ми є Українцями”. Ця строфа з книжки громадянської лірики та поезій на воєнну тематику – “Озброєний /своїм і Божим/ Словом”, котру автор буде презентувати в нашому університеті. У ній літератор майстерно представить читачам реальність Євромайдану, звитягу героїв Небесної Сотні та лицарство й героїзм воїнів ЗСУ, нинішніх захисників України, а також безкорисливі зусилля волонтерів і кожного з нас, наближаючи довгождану перемогу.

У шести розділах видання (воєнних строфах, публіцистичних виступах та есеях) закарбоване буремне десятиліття (2013-2023 рр..).

Збірка Ярослава Ткачівського “Озброєний словом” є своєрідною лірично-публіцистичною хронікою: від мирного життя України з перших днів нового тисячоліття до бурхливих подій Революції Гідності й аж до новітньої великої війни.