![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/0c76d387-042f-4928-8835-303cf01fb6d0-1024x461.jpg)
3 квітня 2023 р. в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. Франка відбулося відкриття виставки «Осанна в вишніх» семестрових і дипломних робіт зі спеціалізації «Іконопис» студентів кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, виконаних під керівництвом викладачів Юлії Попенюк та Оксана Мельничук.
На виставці представлено близько сорока ікон в традиційних для українського іконопису техніках живопису на склі та дереві з використанням левкасу.
Ікони виконані студентами впродовж їхнього навчання і відображають основні етапи професійного зростання майбутніх митців.