Наші студенти серед переможців фінального етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

У лютому 2023 року відбувся фінальний етап XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

На сайті Міністерства освіти і науки України оголошено переможців з усіх куточків України. Серед переможців фінального етапу – студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

– Студентка 2 курсу спеціальності «Середня освіта (українська мова і література)» Коломийського навчально-наукового інституту Вікторія Бойко, яка здобула 2 місце. Керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології Галина Волощук.

– Студентка 4 курсу спеціальності «Філологія (українська мова і література)» факультету філології Оксана Шамлій завоювала 3 місце. Керівник – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури Наталія Вівчарик.

«Відрадно, що молодь Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника сьогодні у такий важкий для України період активна, креативна і непереможна, а слово Шевченка сьогодні допомагає здобути Україні Перемогу!», – зазначає науковий керівник Галина Волощук.

Щиро вітаємо переможниць і бажаємо високих здобутків надалі!