Вічна пам’ять Герою!

Захищаючи Батьківщину своє життя поклав  наш герой – Квасницький Максим Ігорович, випускник 2016 р.  Навчально-наукового юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Він загинув вночі, з 6 на 7 травня, виконуючи бойове завдання. Максим Квасницький та його побратим тієї ночі йшли забирати з поля бою тіло загиблого товариша. Так вони потрапили під обстріл й обидва загинули.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який торкнувся не лише сім’ї, а й інших людей, які знали Максима. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким полеглого. Для усіх нас це важка і непоправна втрата.

Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій. Він назавжди у наших серцях, у думках, у молитвах… Вічна слава і пам’ять Герою!

Тим часом друзі та знайомі в соцмережах організували збір коштів на допомогу сім’ї Максима. Долучитися можна за реквізитами, що подані нижче.

– 5168 7520 0925 8446 – Квасницька Раїса Степанівна.