![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/892f0a22-665c-4a5a-93ed-8f3e88a9474a-1024x768.jpg)
Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяв участь у нагородженні переможців міжнародних та вітчизняних конкурсів в рамках підсумків роботи Івано-Франківського центру інноваційної освіти.
У заході взяли участь народний депутат України Оксана Савчук, директор Центру інноваційної освіти Марія Починок.
У своєму виступі ректор Ігор Цепенда привітав переможців і відзначив, «що їхні знання потрібні Україні, і весь світ підтримуватиме українську молодь, яка відроджуватиме Україну».