Студенти-філологи взяли активну участь у всеукраїнських та міжнародних заходах

Студенти спеціальності 035 Філологія, спеціалізації 035.055 Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька не перший рік беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних заходах, пов’язаних із художнім перекладом. Тож і цього року студенти другого і третього курсу, які беруть участь у науковому гуртку «Актуальні проблеми перекладу», у своїй більшості доєдналися до цього цікавого поетичного змагання, організованого Посольством Канади в Україні спільно з Асоціацією викладачів французької мови України.

Вітаємо студентку Лесю Мулик, призерку Національного конкурсу художнього перекладу франкофонних поетів Канади, яка здобула третє місце у номінації «Поетичний переклад».

Також вітаємо, ще одну студентку Марію Палій, яка була відзначена особливим призом конкурсу за творчий підхід до перекладу. Цьогорічний конкурс був присвячений творчості відомого канадського поета Франсіса Каталано.

Конкурс має 3 напрями: поетичний переклад на українську мову одного з творів з добірки – для студентів закладів вищої освіти та учнів старших класів; лінгвопоетичний аналіз французькою мовою одного з творів з добірки – для студентів закладів вищої освіти; декламація одного твору Франсіса Каталано (на вибір) – для студентів закладів вищої освіти та учнів старших класів.