![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/9bf1b1ea-2bc4-4bc5-b02d-3632b38983a2-1024x575.jpg)
Студентка 4 курсу спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Віталія Филипів, стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики. Талановита спортсменка виступила у ваговій категорії до 64 кг з результатом у сумі двоборства 205 кг (ривок – 91 кг, поштовх – 114 кг).
З 24 липня по 3 серпня проходить Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років у м. Бухарест (Румунія).
Віталія Филипів вкотре гідно представила Україну на Чемпіонаті Європи, здобувши дві золоті та одну срібну медалі.
Вітаємо та бажаємо подальших успіхів і перемог!